Otvoreni natječaji

.NET Web Developer (m/ž) - svibanj, 2020.

Zbog značajnog povećanja opsega posla i pokretanja novih projekata tražimo djelatnika informatičke struke.

Ukoliko imate visoku motivaciju, želju za radom i učenjem, pozivamo Vas da se prijavite i postanete dio našeg tima slanjem životopisa na info@zelenetehnologije.hr.

Prijave su od 04.05.2020. do 20.05.2020.

Opis posla
  • sudjelovanje u razvoju i održavanju postojećih programskih rješenja
  • sudjelovanje u izradi i razvoju novih programskih rješenja
  • predlaganje tehničkog koncepta rješenja
  • timski rad s drugim developerima
Uvjeti
  • iskustvo rada u Microsoft razvojnim alatima (C#, ASP.NET, SQL)
  • izvrsno poznavanje .NET razvojne okoline i korištenje C#
  • poznavanje rada s relacijskim bazama podataka (MS SQL)
  • dobro poznavanje HTML, Javascript, CSS
  • iskustvo u OO programiranju
  • spremnost na timski rad i ostvarivanje dobre suradnje s kolegama u timu
  • spremnost na intenzivno i kontinuirano učenje te svladavanje novih tehnologija
  • visoki stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti u radu
  • poželjno je i osnovno znanje u mobilnom programiranju
Što nudimo?
  • rad u timu vrhunskih stručnjaka motiviranih za uspjeh
  • ugodnu i poticajnu radnu okolinu, prijateljsko okruženje
  • rad na novim tehnologijama i s velikim korisnicima
  • interaktivno radno okruženje koje je otvoreno za inicijative i prijedloge
  • priliku da učite i razvijate se u raznim područjima te ostvarite visoke ciljeve
  • mogućnost profesionalnog razvoja kroz edukaciju i rad na zanimljivim zadacima i projektima
Vrsta zaposlenja
  • na određeno vrijeme
  • stalni radni odnos